tlo
Ruszyła promocja zmywarek
- Wyjątkowo szybkie zmywanie
z prezentem marki Siemens.
Promocja trwa od 04.05.2018 r. do 30.06.2018 r. lub do wyczerpania puli premii, aby wziąć w niej udział należy kupić dowolny model zmywarki Siemens, wypełnić formularz zamieszczony na stronie. Każdy zakup premiowany jest zestawem kieliszków do wina oraz półrocznym zapasem środków Finish o łącznej wartości 250 zł. W ramach promocji zaplanowaliśmy szereg działań komunikacyjnych. Obejmują one kampanię online wraz z działaniami e-commerce, reklamę prasową, działania PR. Na potrzeby komunikacji w Internecie szeroko wykorzystujemy Social Media.
Monitory
Ruszyła promocja zmywarek
- Wyjątkowo szybkie zmywanie
z prezentem marki Siemens.
Promocja trwa od 04.05.2018 r. do 30.06.2018 r. lub do wyczerpania puli premii. W jej ramach zaplanowaliśmy szereg działań komunikacyjnych. Obejmują one kampanię online wraz z działaniami e-commerce, reklamę prasową, działania PR. Na potrzeby komunikacji w internecie szeroko wykorzystujemy Social Media.
Kampania internetowa
Monitory
Intensywna kampania online na największych portalach,
skierowana do różnych grup docelowych.
  • Emisja bannerów na najważniejszych portalach, w eksponowanych i widowiskowych formatach, planujemy dotrzeć do ponad 3,5 mln UU.
Logo YouTube Logo Allegro Logo Facebook
  • Działania promocyjne na platformie cenowej Ceneo i Allegro.
Logo Ceneo Logo Allegro
  • Intensywna 5 tygodniowa kampania w mediach społecznościowych (Facebook, Youtube). Planowany zasięg 3,4 mln UU (z 4,8 mln UU dostepnych w tej grupie).
Logo YouTube Logo Facebook
  • Działania e-commerce
Logo Elektro.pl Logo RTV EURO AGD Logo NeoNet Logo Media Expert Logo Media Markt
Kampania prasowa
  • Obecność w najpopularniejszych magazynach poruszających tematykę designu, gotowania, aranżacji wnętrz oraz mediach branżowych.
Logo Czas na Wnętrze
Logo Kuchnia i Technika
Logo Kubbuk
Logo Lebel
Logo Info Market
Materiały POS
Ulotki
Grupa BSH jest licencjobiorcą do znaków towarowych, do których uprawniona jest Siemens AG.